środa, 27 lutego 2013

Powiew wiosny *.*

     "Może, po­myślał, nie ma cze­goś ta­kiego jak dob­rzy i źli przy­jaciele. Może są po pros­tu tyl­ko przy­jaciele, ludzie, którzy będą przy to­bie, kiedy ci coś do­lega, i po­mogą ci, byś nie czuł się zbyt sa­mot­ny. Może to ludzie, dla których war­to przeżywać strach, mieć nadzieję ... i żyć. Być może są to ludzie, za których war­to um­rzeć, kiedy trze­ba. Nie ma dob­rych przy­jaciół. Nie ma złych przy­jaciół. Są je­dynie ludzie, których prag­niesz i z który­mi chciałbyś być - ludzie, którzy mają swo­je miej­sca w twoim ser­cu."Stephen King

Natknęłam się dzisiaj na taki cytat , jednego z moich ulubionych pisarzy . Podoba się Wam ? :)

                                                                                     *
     Wstałam dzisiaj na 8 z myślą , że będę do 15 na uczelni, a tu miłe zaskoczenie mnie spotkało -zajęcia skończyły się po 10 , uwielbiam takie dni ! 
Miłego zaskoczenia nigdy nie za wiele :D
Ostatnio wyskoczyłam z siostrą do Starbucks'a i zakochałam się w cieście marchewkowym <3 ( mam 23 lata a nigdy wcześniej nie jadłam, wiem, wiem szok ) i postanowiłam zrobić sama w domu . Wyszła wersja bardziej "bajkowa" można rzec , zresztą sami oceńcie:)

 
Jeśli ktoś będzie chciał to z chęcią podrzucę przepis , ogólnie b.polecam :)

    

  Wczoraj na wieczór mimo zmęczenia zdążyłam jeszcze ogarnąć swoje pazurki , nie chciało mi się nic zmyślnego robić więc wpadłam na szybki pomysł  by wglądały choć w miarę przyzwoicie.


  Zdjęcie chyba słabej jakości , ale coś tam widać , przepraszam za skórki i inne defekty, ale nie miałam wczoraj siły by lepiej się zająć moimi dłoniami :)

   Lakier z essence , jestem ich wielką fanką , ze względu na cenę i dosyć spory wybór kolorów . Co do trwałości ? Hmm bywa różnie, ale ogólnie nie wymagam by lakier trzymał się 7 dni bo bardzo szybko mi się nudzi kolor . 


Dzisiaj dla mnie dzień cudownego lenistwa ,może wieczorem skoczę na grzańca z koleżankami<3

                                                           Dnia Pełnego Wrażeń !
                                          Pozdrawiam
                                             fashionchasers ;*

1 komentarz:

  1. ale bym zjadła ! ciasto jak dla księżniczki <3
    #ola#

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję ślicznie za poświęcony Wasz cenny czas ♥
Nie przejdę obojętnie obok komentarza czy obserwacji,
a więc reklama jest zbędna :)